Spillerstatistikk 2011

Historikk: Sesongen 2011 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016Maratontabell

A-lag: Spillerstatistikk for sesongen 2011
(k)=keeper
Antall kamper = Man får notert kamp uansett om man starter eller kommer innpå som reserve.
Klikk på de små pilene ved siden av ikonene, f.eks. ved siden av ballen for å sortere etter antall scorede mål...to klikk vil da gi sortering fra høyest til lavest. Bruk SHIFT for å sortere på flere samtidig.
Spiller
Trond Arild Klever(k)150000200
Torkel Tveit140400200
Stig Gunnar Mikalsen143210200
Bjarte Stien130110200
Roar Fredriksen127320201
André Vågnes116300100
Arne Instebø91000100
Anders Batman Mjelle91101100
Arill Hagland91200100
Geir Olav Vatshelle90110000
Helge Eikeseth80000210
Marius Reikerås810300100
Ronny André Bertelsen80010201
Bjarte Eidsvik70000000
Eirik Sivertsen72400000
Bernt-Erik Haaland70000100
Øyvind Nordtveit62500000
Ørjan Steffensen50010000
Tomas Finnøy51100000
Leif Inge Hommedal40000200
Trond Teigland40000100
Arild Stendalen40000200
Dan Erik Johannesen31100000
Gisle Njaastad30100100
Morten Fauske30100000
Kristian Kleppe31000100
Børge Engelsen33000200
Steffen Tvedt20000200
Jan Ove Sæbø20100000
Anders Stadheim10000000
Hans "Micke" Zeil10000100
Ollie Gudbjornsson10000000
Vegard Andersen10000000
Øyvind Støle10000200
Arne Hernes00000210
Tor Helge Skarstein00000100
Harald Widding (k)00000100

[nggallery id=3]