Spillerstatistikk 2012

Historikk: Sesongen 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016Maratontabell

Spiller
Allan Graff70200100
Anders Batman Mjelle


Anders Batman Mjelle | Posisjon: Ving

50100100
Andrè Vågnes


Andrè Vågnes | Posisjon: Sentral midtbane, spiss

93100100
Ardian Lomesi


Ardian Lomesi | Posisjon: Ving

106400000
Arill Hagland81210100
Bjarte Eidsvik


Bjarte Eidsvik | Posisjon: Høyreving, spiss, høyreback

121000201
Bjarte Stien


Bjarte Stien | Posisjon: Venstreback, venstreving

130210100
Christoffer Eliassen11000000
David Johansen52000000
Eirik Sivertsen72400000
Geir Olav Vatshelle


Geir Olav Vatshelle | Posisjon: Angrep

60010200
Helge Eikeseth101100210
Henning Aga55200000
Haakon Hjertnes71111100
Kjetil Storbakk20010000
Kristoffer Wasmuth10000000
Lars-Kyrre Pilskog


Lars-Kyrre Pilskog | Posisjon: Midtbane

92320000
Lars Borlaug


Lars Borlaug | Posisjon: Stopper, høyreback

20000100
Leif Inge Hommedal50000200
Magnus Thorsen51000000
Marius Reikerås


Marius Reikerås | Posisjon: Spiss

14251020000
Roar Fredriksen


Roar Fredriksen | Posisjon: Stopper, Sentral midtbane

104620100
Roar Tveit70000000
Ronny André Bertelsen10000100
Sondre Sælemyhr30000000
Stig Gunnar Mikalsen41200100
Tommy Cindahl92120000
Torkel Tveit


Torkel Tveit | Posisjon: Høyreback

100500100
Trond Arild Klever (k)110000200
Vegard Andersen


Vegard Andersen | Posisjon: Midtbane

90000200
Øivind Giil


Øivind Giil | Posisjon: Angrep

30100000
Ørjan Steffensen


Ørjan Steffensen | Posisjon: Stopper, back, sentral midtbane

70000000
Øyvind Nordtveit


Øyvind Nordtveit | Posisjon: Sentral midtbane

63300000
Arild Stendalen (b)


Arild Stendalen (backupspiller) | Posisjon: Forsvar

10100100
Bernt-Erik Haaland (b)20000100
Arne Instebø (b)30010000
Gisle Njaastad (b)00000100
Tomas Finnøy (b)30100000
Steffen Tvedt (b)00000100
Espen Hennø (p)00000100
Frode Hennø (p)00000100
Jahn-Terje Nilsen (p)00000110
Lars Simen Pettersen (p)00000100
A-lag: Spillerstatistikk for sesongen 2012
K= Kamper M=Mål A=Assist G=Gult kort R=Rødt kort
(k) = keeper T=Treningskamper
(b) = backupspiller
(p) = prøvespiller
Antall kamper = Man får notert kamp uansett om man starter eller kommer innpå som reserve.
Klikk på overskriften, f.eks. "M" for å sortere etter antall scorede mål...to klikk vil da gi sortering fra høyest til lavest. Bruk SHIFT for å sortere på flere samtidig.