Spillerstatistikk 2014

Historikk: Sesongen 2011 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016Maratontabell

A-lag: Spillerstatistikk for sesongen 2014
(k )= keeper
(b) = backupspiller
(h) = hospitant - ungdomsspiller
(p) = prøvespiller

Antall kamper = Man får notert kamp uansett om man starter eller kommer innpå som reserve.
Klikk på de små pilene, to klikk vil da gi sortering fra høyest til lavest. Bruk SHIFT for å sortere på flere samtidig.
Seriekamper inkluderer også kampene i kretsmesterskapet.

Listen er oppdatert ved sesongslutt.
Spiller
Haris Milak189120100
Benjamin S. Wigum17121120512
David Johansen175110530
Didrik Furnes (k)170000601
Tommy Cindahl1620761520
Eirik Sivertsen163420000
Lars Hauso1441320511
Andreas Sjo (h)134200400
Daniel Melvold130210300
Øyvind Hannisdal130100400
Ardian Lomesi115330000
Ulrik Fredriksen (h)112400410
Magnus Thorsen101000400
Aleksander Revne (h)101000200
Jonas Schøtt Olsaker (h)
91000000
Henning Aga80110300
Kristoffer Wasmuth80010000
Roar Fredriksen73200510
Magnus Hammersland72200000
Arbnor Lomesi70020200
Daniel T. Håvik63000000
Bjarte Stien60000600
Haakon Hjertnes50000300
Sondre Sælemyr40000210
Øivind Giil30300412
Anders Batman Mjelle30000000
Marius Lindanger30000100
Markus Fossnes (h)30000302
Andreas Nilsen (h)(k)30000000
Ørjan Steffensen30010000
Leif Inge Hommedal20000000
Sigve Skjærven20000200
Trond Arild Klever (k) (b)10200000
Simen Oen (h)10100000
Torkel Tveit (b)10100300
Marius Reikerås10100442
Henrik Lien10100000
Øyvind Nordtveit (b)00000201
Helge Eikeseth00000200
Arnfinn Osmundsvaag (p)00000100