Spillerstatistikk 2015

Historikk: Sesongen 2011 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016Maratontabell

A-lag: Spillerstatistikk for sesongen 2015
(k )= keeper
(b) = backupspiller
(u) = fra ungdomsavdelingen
(NY) = Ny spiller denne sesongen
(p) = prøvespiller

Listen er oppdatert etter avsluttet seriespill.
Spiller
Benjamin Wigum202610530
Andreas Bøe Sjo (u)1915900350
Markus Fossnes (u)1915600000
Lars Hauso1921311443
Ulrik Fredriksen (u)188100410
Tommy Cindahl187130633
Roar Fredriksen182000200
Kristoffer Skjelde (NY)176620000
Arne Eng (u)170200200
Didrik Furnes (k)170100500
Stian Sætersdal (u)151000100
Jonas Schjøtt Olsaker (u)150000400
David Johansen131301601
Jonas Fredriksen (u)111200203
Nicolai Oa (u)110100100
Jahn-Terje Nilsen110010300
Eirik Sivertsen92240211
Ardian Lomesi91400332
Haris Milak81000552
Magnus Thorsen70100200
Andreas Nilsen (k) (u)70000100
Joakim Førrisdal (u)51000302
Øystein Dons (NY)50000200
Øyvind Hannisdal50000100
Magnus Hammersland50000300
Bjørn Dahl (b)41000000
Herman Liabø (u)30000100
Adrian Hopland (u)30010100
Henrik Lien30000100
Sander Hadler-Olsen (u)20000300
Aleksander Revne (u)20010100
Ørjan Steffensen20000200
Haakon Storhaug (u)20000000
Simen Oen (u)20000000
Eirik Nesse (u)10000000
Erlend Instebø (u)10000000
Sigve Skjærven10000000
Christian Lauvås (u)10000300
Kristoffer Wasmuth (k)00000100
Jesper Hadler-Olsen (u)00000100
Marcus Nergaard Olafsen (u)00000100
Haakon Hjertnes00000300
Bendik Bang Pedersen (p)00000100

statistikk_2015