Spillerstatistikk 2013

Historikk: Sesongen 2011 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | Maratontabell

A-lag: Spillerstatistikk for sesongen 2013
(k )= keeper
(b) = backupspiller
(h) = hospitant
(p) = prøvespiller

Antall kamper = Man får notert kamp uansett om man starter eller kommer innpå som reserve.
Klikk på de små pilene, to klikk vil da gi sortering fra høyest til lavest. Bruk SHIFT for å sortere på flere samtidig.

Listen er oppdatert ved sesongslutt.
Spiller
Tommy Cindahl1311440421
Benjamin S. Wigum 135720523
Magnus Thorsen133210720
Øivind Giil 122910421
Didrik Furnes120100000
Roar Fredriksen 114310410
Eirik Sivertsen 113500625
David Johansen 112110601
Marius Reikerås1012600371
Kristoffer Wasmuth92110000
Morten Fauske 91000000
Bjarte Stien90010501
Roar Tveit90010600
Ardian Lomesi83400411
Arbnor Lomesi81100000
Leif Inge Hommedal81000200
Haakon Hjertnes80010300
Henning Aga65100110
Øyvind Hannisdal62000500
Torkel Tveit60100500
Lars-Kyrre Pilskog 60000410
Trond Arild Klever(k)60000601
Ørjan Steffensen 50020210
André Vågnes50000400
Helge Eikeseth40100100
Sondre Sælemyr40100201
Jahn-Terje Nilsen30100610
Anders Batman Mjelle20000100
Bjørn Dahl (b)20000000
Harris Milak (b)10100100
Stig Johannesen (b)10000000
Steffen Meiler (h)00000110
Bernt-Erik Haaland (k)(b)00000100
Bjarte Eidsvik00000300

Tornado Bergen Winter League 2013 SIL Foto: © Bernt-Erik Haaland / fotballbilder.no